Plzeň

18.-19. 5. 2024


Plzeň

18.-19. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Legendární restaurace

Café Imperial a Valoria Restaurant

Šéfkuchař: Zdeněk Pohlreich – Café Imperial

Šéfkuchař: Petr Kašparovský – Valoria Restaurant

 

Kombinace elegantního interiéru a úžasného kulinářského zážitku – to přesně najdete v Café Imperial a Valoria Restaurant. I na festivalu se můžete těšit na posezení a servis na úrovni, jako kdybyste byli přímo v restauraci.

Partner restaurace:

Long Story Short | Eatery & Bakery

Šéfkuchař: Petr Heneš

Long Story Short vyniká svou jedinečnou nabídkou pokrmů, ale i minimalistickým moderním designem na talíři. Menu vychází z moderní české kuchyně, jejíž základem jsou poctivé a sezónní suroviny, které odebírají z lokálních zdrojů počínaje masem až po zeleninu.

Partner restaurace:

Alcron Restaurant

Šéfkuchař: Josef Křížek

Alcron není jen hotel nebo restaurace, ale jedno z nejzásadnějších míst moderní české gastronomie. Historické místo, kde se již po desítky let potkává skvělá kuchyně s perfektním servisem a pečlivě vybranými víny.

Partner restaurace:

Lokální a zážitkové restaurace

Prostě bistro

Jsme první autentické arabské bistro v Plzni. U nás dostanete dokonalý hummus a falafel, ale také spoustu dalších veganských, vegetariánských i masových specialit, které Vás nadchnou. Tak přijďte ochutnat něco nového. Těšíme se na Vás. Hibi a Marti.

Mexická resturace Panchos

Mexická Restaurace Pancho´s působí v Plzni na Slovanech už 7. rokem. Na své si u nás přijdou jak milovníci typické mexické kuchyně, tak i hosté milující vegetariánská jídla.

Bombay Express

Jsme skutečně autentická indická kuchyně: naši kuchaři pocházejí z Indie, používáme tradiční recepty, mnoho používaných ingrediencí dovážíme z Indie.

Extrémní catering

Šéfkuchař: Filip Töpfer

Naše jídla bývají dost netradiční a rozhodně takovéto speciality jen tak někde neochutnáte! Bizoní maso, krokodýlí ceviche, kousky holubího masa, zebra – tak tyhle delikatesy jsme měli na festivalu minulý rok a teď se můžete těšit na podobnou nabídku!

Bistro Leháro

Šťavnaté burgery z kvalitních surovin – to je naše! Rádi kombinujeme různé chutě a koření a vytváříme tím nezapomenutelný zážitek z jídla!

Oysterman

Bělohorská 13, Praha 1

Originální ústřice z jižní Francie zakápnuté citrónem. Po ochutnání si budete připadat, jako byste byli na pobřeží Středozemního moře.

BBQ boys ve spolupráci s Tullamore Dew

Vášniví milovníci grilování, dobře propečených mas a dokonalých omáček – tak bychom se mohli představit. Jsme BBQ Boys a naše cesta začala jednoduše – s láskou k dobrému jídlu a touhou sdílet ty nejlepší chutě s ostatními.

 

Arslan Buuz

Lákají vás mongolské knedlíčky? Tak to se u nás rozhodně zastavte! Vůně Asie vás rozhodně přiláká!

Spaghetti Parmigiano

Spaghetti Parmigiano nabízí skvělé italské těstoviny vlastní výroby podávané přímo z bochníku 24 měsíčního sýra Parmigiano Reggiano  v NC Královo Pole, Futurum a Olympii Brno. Přijďte ochutnat!

Street Food Viet Nam

Luxusní vietnamské speciality. Jarní či letní rolky plněné zeleninou a krevetami – tak přesně to u nás můžete ochutnat!

Plzeň

18.-19. 5. 2024