Plzeň

18.-19. 5. 2024

Festival již proběhl

Plzeň

18.-19. 5. 2024

Program

Sobota 18. 5. 2024

10:00 - 20:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Jakub Horák – vítěz světové soutěže v Japonském Tokyo v japonském vaření 2023 Washoku world challenge

11:45 – 12:00

Slavnostní zahájení – starostka MO Plzeň 1 Ing. Ivana Bubeníčková a místostarosta MO Plzeň 3 Mgr. Pavel Šrámek

12:00 – 12:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show

13:00 – 13:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

14:00 – 14:45

Klára Michalová a herci seriálu Prima ZOO – šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a známé tváře z obrazovek TV Prima HERCI: Tereza Blažková, Lucie Černá, Robík Nosek, Jiří Ployhar, Matyáš Sekanina a Kuba Barták

15:00 – 15:45

Veronika „BESKY“ – cooking show

16:00 – 16:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show

17:00 – 18:00

zvuková zkouška ANNA K. + reprodukovaná hudba

18:00 – 19:00

koncert ANNA K.

19:00 – 20:00

DJ: wotty (DJ SET)

20:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ powered by Ploom

moderátor Petr Říbal

11:00 – 11:45

Hosté z plzeňského divadla J. K. Tyla

12:30 – 13:15

Veronika „BESKY“

14:00 – 14:45

Zástupci legendárních restaurací – Zdeněk Pohlreich, Petr Heneš, Josef Křížek

15:30 – 16:15

Rozhovor s foodbloggery a influencery – Kuchařka pro dceru, Cat and cook, Pipmaster Grill, Mistr Málek

17:00 – 17:45

Herci ze seriálu Prima ZOO – Tereza Blažková, Lucie Černá, Robík Nosek, Jiří Ployhar, Matyáš Sekanina a Kuba Barták

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Stage

Regionální kola soutěže Czech Aeropress Championship 2024

V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren

11:45 – 12:45

Problematika pražení kávy

13:00 – 14:00

Výběrová vs. komoditní káva

14:00 – 20:00

Soutěž Czech Aeropress Championship 2024

Workshopy

11:00 – 12:00

Latte Art pro začátečníky

12:15 – 13:15

Příprava turecké kávy

13:30 – 14:30

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping?

16:00 – 17:00

Příprava turecké kávy

17:15 – 18:15

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

18:30 – 19:15

Latte Art pro začátečníky

Tady šéfují děti! Školička vaření se Škoda Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

17:15

Pizza workshop

Pilsner Urquell Tour

Kamion Hladinka od Pilsner Urquell vyráží na svou letní tour a přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejná výčepní show….

14:42

Veřejná výčepní show….

16:42

Veřejná výčepní show….

18:42

Veřejná výčepní show….

Pivní kvíz o ceny – vždy po výčepní show

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování), tisk do pivní pěny a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

Neděle 19. 5. 2024

10:00 - 17:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Petr Heneš – cooking show

12:00 – 12:45

Veronika „BESKY“ – cooking show

13:00 – 13:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

14:00 – 14:45

Mirka Van Gils – jak proměnit obyčejný cukr v karamelovou sochu

14:45 – 15:00

Vyhlášení vítěze o nejúspěšnější restauraci Prima FRESH festivalu Plzeň 2024 – cenu předá starosta MO Plzeň 3 Mgr. David Procházka

15:00 – 15:45

Pavel Berky – cooking show

16:00 – 16:45

program bude upřesněn

17:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ powered by Ploom

moderátor Petr Říbal

11:00 – 11:45

Veronika „BESKY“

12:30 – 13:15

Mirka Van Gils

14:00 – 14:45

Pavel Berky

15:30 – 16:15

Petr Jirásek – organizátor festivalu

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Stage

Oatly Latte Art jam – vyzkoušejte si malování do kávy mléčnou pěnou a zapojte se do zábavné soutěže pro širokou veřejnost.

V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren

11:45 – 12:45

Průvodce nákupem kávy – co je důležité?

13:00 – 14:00

Panelová diskuse: kávová kultura

14:30 – 17:00

Oatly Latte Art mléčný kolotoč

Workshopy

11:00 – 12:00

Latte Art pro začátečníky

12:15 – 13:15

Příprava turecké kávy

13:30 – 14:30

Latte Art pro začátečníky

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping?

16:00 – 17:00

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

Tady šéfují děti! Školička vaření se Škoda Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

Pilsner Urquell Tour

Kamion Hladinka od Pilsner Urquell vyráží na svou letní tour a přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejná výčepní show….

14:42

Veřejná výčepní show….

Pivní kvíz o ceny – vždy po výčepní show

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování), tisk do pivní pěny a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

změna programu vyhrazena

Plzeň

18.-19. 5. 2024