Plzeň

18.-19. 5. 2024


Plzeň

18.-19. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

NESPRESSO

Nezapomenutelná chuť kávy přesně tak, jak ji milujete.

Nespresso je průkopníkem a zároveň nastavuje laťku v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality. Společnost spolupracuje s více než 150 000 pěstiteli v 18 zemích prostřednictvím programu AAA Udržitelnosti kvality™, jehož cílem je zavádět na plantážích a v jejich okolí udržitelné postupy.

Kávu Nespresso si můžete díky systému Vertuo vychutnat až v sedmi různých velikostech šálků, od ristretta po velkou karafu kávy.

Dot coffee roastery

Dot Coffee je pražírna výběrové kávy, která nedělá kompromisy. Náš tým začal žít kávou v roce 2008. Od té doby pro vás denně ladíme každé zrnko kávy do posledního detailu. Tam, kde ostatní končí, my teprve začínáme! Co by nám samotným nechutnalo, to rozhodně nenabízíme vám. Hledáme nové a zajímavé chutě, studujeme původ a dbáme na transparentnost.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Fiftybeans

Drážní 253/7 62700 Brno

Historie Fiftybeans sahá do roku 2013, kdy byla výběrová káva v České republice v plenkách. Tehdy bylo velmi obtížné najít kvalitu mezi „temnými“ italskými pražírnami, které spíše než kávou, oslňovaly zákazníky….vlastně asi ničím. Všechno kafe chutnalo stejně. Téměř nikdo nevěděl, že je káva ovoce a může nabídnout mnohem více než unifikovanou hořkou chuť v podobě nekvalitně připraveného espressa.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Orient Coffee

náměstí Republiky 135/21, Plzeň

Vítáme všechny milovníky kávy, kteří se chtějí nechat zlákat opojnou vůní Orientu a vychutnat si naplno každý šálek. Máme pro vás připravené chutě a vůně dálek, které najdete nejen v kávových nápojích.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Jedno Kafe

Frýdlantská 1321/3, Liberec

Při první návštěvě naší kavárny Vás určitě překvapíme naší nabídkou. Nenajdete totiž u nás klasiku jako např. americano, cappucino, latte, flat white,… Proč?

Rozhodli jsme se všechno zjednodušit a všechny nápoje připravovat ze stejného množství kávy. Podle Vaší chuti si už stačí jenom zvolit, jestli chcete kávu čistou,

s menším nebo větším množství mléka, případně jestli si u nás chcete posedět delší dobu nad šálkem chuťově méně intenzivní filtrované kávy.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Dos Mundos

Začalo to tím, že Lukáš, náš pražič, jel do Číny. Tam se mu dostalo neobyčejné inspirace kupodivu v něčem, čemu bychom mohli říkat čínská kopie Starbucks. Nebylo to ale o spoustu šlehačky, nýbrž o filtrované kávě na mnoho způsobů. Od té doby uplynulo již více než 10 let. Za tu dobu se stala spousta věcí. Jednou z nejvýznamnějších bylo, že potkal Adélu. Oba měli zápal pro gastronomii a z tohoto zápalu se postupně vyvinula pražírna kávy Dos Mundos.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Plzeň

18.-19. 5. 2024