Plzeň

18.-19. 5. 2024


Plzeň

18.-19. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Pivo Proud

Dobrá pitelnost, menší hořkost a lehká chuť s ovocnými tóny. To je Proud. Nový ležák, který ti nabídne příjemné osvěžení.Čas od času říct ano neplánovaným zážitkům s přáteli, vystoupit z každodenní rutiny a nenechat si ujít momenty, na které díky odvaze je zažít nikdy nezapomeneme. Tomu my říkáme obrátit proud.

Pilsner Urquell

Na náš originál jsme hrdí už od roku 1842. Za jeho chuť vděčíme nejen stále stejnému, unikátnímu postupu vaření piva, ale i těm nejlepším surovinám. Aby pivo skvěle chutnalo, musí svou práci dobře odvést nejen sládkové, ale i výčepní.

Frisco

Jemně perlivý alkoholický cider s příchutěmi brusinky, jablka a citrónu, ananasu a lemongrass a lesního ovoce. Vyzkoušejte i koktejlové edice Frisco Spritz, Bellini, Mojito,Strawberry Daiquiri a další!

BIRELL

To nejcennější zlato, o jaké usilujeme, je zlatavá barva, kterou dává našemu pivu český ječmen. Když chmel šplhá do výšky, vydává ze sebe to nejlepší. Birell se jako jediné nealkoholické pivo vaří nepřerušeným procesem za přispění unikátních kvasinek Birell.  Kvalitní voda, ječmen upravený ve vlastních sladovnách a žatecký chmel jsou příčinou toho, že chuť Birellu je chuť bez kompromisů.

Pivovar RAVEN

Mozartova 1, Plzeň

Pro pochopení našeho piva je třeba si uvědomit, že pivo není jen světlý a tmavý ležák. Pivo se rozděluje na tzv. „pivní styly“, které vznikly v různých koutech světa. Rozmanitost chutí, vůní a barev je obrovská, stejně jako se liší ingredience a síla těchto piv. Nebaví nás pít každý večer stejné pivo. Proto přicházíme takřka každý měsíc s novými styly a kombinacemi, které v ČR dosud nikdo neuvařil. Pojďte s námi poznávat pivní svět.

Pivovar Purkmistr

V Purkmistru vaříme nepasterizovaná a nefiltrovaná piva z kvalitních tuzemských a zahraničních surovin dle typu piva, která našim hostům poskytují autentický pivní zážitek.

Pivovar LYER

Téměř okamžitě se svými ležáky zařadil náš pivovar ke špičce českého pivovarnictví, čehož jsou důkazem četná ocenění na prestižních soutěžích.  Poctivá šumavská piva vaříme pod obchodní značkou LYER. V létě turisté a v zimě běžkaři oceňují zejména výčepní piva, dále i ležáky a speciální piva.

Plzeň

18.-19. 5. 2024