Plzeň

18.-19. 5. 2024

Festival již proběhl

Plzeň

18.-19. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

PICNIC PUNX trailer bar

Jednoduše řečeno – máme rádi gin! V našem modrém vozíčku máme vždy velký výběr skvělých ginů a výborných toniků či prémiových limonád jak zahraniční, tak české provenience, dostatek ledu, ovoce, zeleniny či bylinek a jiných plodů ve skvělé kvalitě!

Tullamore D.E.W.

Třikrát destilovaná irská whisky. Tři druhy whiskey se spojí v harmonickou chuť, které se nic nevyrovná. Obilná whiskey dodává nasládlou chuť. Sladová whiskey dodává chuť po ovoci. A irská kotlíková whiskey dodává kořenitou chuť.

SodaStream

SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystanou v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami co do počtu vypitých litrů.  Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Využijte možnosti vytvořit si lákavé pití na množství způsobů pro sebe i svou rodinu.

Raks

Jsme od roku 2018 rodinným minipivovarem, který se rychle rozvíjí a specializuje na klasická spodně kvašená piva ležáckého typu vařená craftovou myšlenkou. Rozšířit svoje portfolio o craftové limonády nás napadlo náhodou zjištěním, že v české republice není opravdu kvalitních limonád mnoho. Můžeme tak rádi našimi limonádami oslovit i dětskou část populace. Složení nápojů je pravidelně obhajováno u naší nejmladší školou povinné dcery, tak aby splňovali potřeby těch nejmenších.

Degusta

Bořetice u Hustopečí, 691 08

Řízené degustace, komplexní servis pro menší gastro podniky, mobilní vinný a slaný bar na akce.

Plzeň

18.-19. 5. 2024