Brno

25.-26. 5. 2024


Brno

25.-26. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Pivo Proud

Dobrá pitelnost, menší hořkost a lehká chuť s ovocnými tóny. To je Proud. Nový ležák, který ti nabídne příjemné osvěžení.Čas od času říct ano neplánovaným zážitkům s přáteli, vystoupit z každodenní rutiny a nenechat si ujít momenty, na které díky odvaze je zažít nikdy nezapomeneme. Tomu my říkáme obrátit proud.

Pilsner Urquell

Na náš originál jsme hrdí už od roku 1842. Za jeho chuť vděčíme nejen stále stejnému, unikátnímu postupu vaření piva, ale i těm nejlepším surovinám. Aby pivo skvěle chutnalo, musí svou práci dobře odvést nejen sládkové, ale i výčepní.

Frisco

Jemně perlivý alkoholický cider s příchutěmi brusinky, jablka a citrónu, ananasu a lemongrass a lesního ovoce. Vyzkoušejte i koktejlové edice Frisco Spritz, Bellini, Mojito,Strawberry Daiquiri a další!

Řemeslný Minipivovar DUBŇÁK

Nádražní 7/5, Dubňany

DUBŇÁK, to je rodinný minipivovárek v kraji vína. Vyrábíme spodně i svrchně kvašená piva.

Pivovar Stern

Komárovská 466/16, Brno

Jsme banda pivních nadšenců, kteří si založili vlastní pivovar. Vaříme piva, s nimiž není nuda.

BIRELL

To nejcennější zlato, o jaké usilujeme, je zlatavá barva, kterou dává našemu pivu český ječmen. Když chmel šplhá do výšky, vydává ze sebe to nejlepší. Birell se jako jediné nealkoholické pivo vaří nepřerušeným procesem za přispění unikátních kvasinek Birell.  Kvalitní voda, ječmen upravený ve vlastních sladovnách a žatecký chmel jsou příčinou toho, že chuť Birellu je chuť bez kompromisů.

Kyjovský pivovar

Kyjovský pivovar navazuje na mnohaletou tradici vaření piva v Kyjově, jehož počátky se datují do první čtvrtiny šestnáctého století a které se v různých podobách zachovalo až do šedesátých let století minulého. Piva u nás vyrobená jsou spodně kvašená plzeňského typu, svrchně kvašená a tmavá piva bavorského typu. Všechna naše piva jsou nefiltrovaná a nepasterizovaná.

Brno

25.-26. 5. 2024