Brno

25.-26. 5. 2024


Brno

25.-26. 5. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Rebelbean

Rebelbean je pražírna výběrové kávy, je to vlastní síť kaváren a hlavně je to energie pro všechny, kdo se nebojí být Rebel a jít vstříc svým nápadům a snům. V Brně žijeme i podnikáme a jsme rádi, že můžeme zásobovat energií i tento festival.

 

 

Kafe Pikola

V roce 2014 jsme propadli výběrové kávě. Otevřeli kavárnu na malém městě a ukázali světu, že jdou věci dělat jinak.

Pikola nikdy nebyla jen o kávě. Pikola jsou všichni skvělí lidé, kteří stojí na obou stranách kávovaru. Jsme to my, jste to vy.

NESPRESSO

Nezapomenutelná chuť kávy přesně tak, jak ji milujete.

Nespresso je průkopníkem a zároveň nastavuje laťku v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality. Společnost spolupracuje s více než 150 000 pěstiteli v 18 zemích prostřednictvím programu AAA Udržitelnosti kvality™, jehož cílem je zavádět na plantážích a v jejich okolí udržitelné postupy.

Kávu Nespresso si můžete díky systému Vertuo vychutnat až v sedmi různých velikostech šálků, od ristretta po velkou karafu kávy.

Nordbeans

Nordbeans je pražírna výběrové kávy se srdcem v Jizerských horách. Pražírnu v roce 2015 založili bratři Kozlové a od té doby dováží kávu z těch nejzajímavějších koutů celého světa.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

IG coffee roasters

Pečlivě vybraná káva z různých koutů světa. Značka IG coffee roasters vám přináší ta nejlepší výběrová zrna. Hodí se svým pražením zejména na přípravu kávy na filtr.

Pod logem IG coffee roasters poznáte výběrové kávy z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Mají jedinečný příběh a nabízí ty nejlepší chuťové zážitky.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Dot coffee roastery

Dot Coffee je pražírna výběrové kávy, která nedělá kompromisy. Náš tým začal žít kávou v roce 2008. Od té doby pro vás denně ladíme každé zrnko kávy do posledního detailu. Tam, kde ostatní končí, my teprve začínáme! Co by nám samotným nechutnalo, to rozhodně nenabízíme vám. Hledáme nové a zajímavé chutě, studujeme původ a dbáme na transparentnost.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Candycane coffee

Naši pražírnu výběrové kávy jsme založili roku 2017 v Praze jako baristé a nadšenci pro kávovou kulturu. Pojďte s námi tohle nadšení sdílet s naší kávou na espresso i filtr. Jsme Candycane coffee a připravíme pro vás kávu sladkou jako cukrátko.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Brno

25.-26. 5. 2024