Brno

25.-26. 5. 2024

Festival již proběhl

Brno

25.-26. 5. 2024

Program

Sobota 25. 5. 2024

10:00 - 20:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Petr Heneš – šéfkuchař Long Story Short – cooking show

11:45 – 12:00

Slavnostní zahájení – Jiří Crha – radní Jihomoravského kraje

12:00 – 12:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show

13:00 – 13:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

14:00 – 14:45

Klára Michalová – šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a herci Prima ZOO – Míša Pecháčková, Tereza Blažková, Míša Petřeková, Sára Milfajtová a Eliška Brumovská

15:00 – 15:45

Richard Bielik – Alcron Restaurant – cooking show

16:00 – 16:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show

17:00 – 18:00

zvuková zkouška Queen of Bohemia + reprodukovaná hudba

18:00 – 19:00

koncert Queens of Bohemia

19:00 – 20:00

reprodukovaná hudba

20:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ powered by Ploom

moderátor Petr Říbal

11:00 – 11:45 

Členové týmu HC Kometa Brno

13:00 – 13:45

Petr Švancara

14:00 – 14:45

Zástupci legendárních restaurací – Zdeněk Pohlreich za Café Imperial, Petr Heneš za Long Story Short, Richard Bielik za Alcron Restaurant

15:30 – 16:15

Rozhovor s foodbloggery a influencery – Kuchařka pro dceru, Menu od KOKO

17:00 – 17:45

Herci seriálu Prima ZOO – Míša Pecháčková, Tereza Blažková, Míša Petřeková, Sára Milfajtová a Eliška Brumovská

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Stage

Regionální kola soutěže Czech Aeropress Championship 2024

V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren

11:45 – 12:45

Problematika pražení kávy

13:00 – 14:00

Výběrová vs. komoditní káva

14:00 – 20:00

Soutěž Czech Aeropress Championship 2024

Workshopy

11:00 – 12:00

Latte Art pro začátečníky

12:15 – 13:15

Chutě a vůně kávy

13:30 – 14:30

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping?

16:00 – 17:00

Chutě a vůně kávy

17:15 – 18:15

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

18:30 – 19:15

Latte Art pro začátečníky

Tady šéfují děti! Školička vaření se Škoda Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

17:15

Pizza workshop

Pilsner Urquell Tour

Pilsner Urquell přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejné výčepní show…

14:42

Veřejné výčepní show…

16:42

Veřejné výčepní show…

18:42

Veřejné výčepní show…

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování) a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

Neděle 26. 5. 2024

10:00 - 17:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Pavel Berky – cooking show

12:00 – 12:45

Mirka Van Gils – jak proměnit obyčejný cukr v karamelovou sochu

13:00 – 13:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

14:00 – 14:45

RebelBean (Gourmet Brno) – prezentace výběrové kávy

14:45 – 15:00

Vyhlášení vítěze o nejúspěšnější restauraci Prima FRESH festivalu Brno 2024 

15:00 – 15:45

Tomáš Reger – Element Brno – cooking show

16:00 – 16:45

reprodukovaná hudba

17:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ by Ploom

moderátor Petr Říbal

10:45 – 11:30

Mirka Van Gils

12:00 – 12:45

Zástupci brněnského gastra – Jan Liška za Element Brno, Hana Veselá za Lidi z baru a Jana Tichá Janulíková za TIC a Gourmet Brno

13:30 – 14:15

Zdeněk Pohlreich

15:00 – 15:45

Pavel Berky

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Stage

Oatly Latte Art jam – vyzkoušejte si malování do kávy mléčnou pěnou a zapojte se do zábavné soutěže pro širokou veřejnost.

V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren

11:45 – 12:45

Průvodce nákupem kávy – co je důležité?

13:00 – 14:00

Panelová diskuse: kávová kultura

14:30 – 17:00

Oatly Latte Art mléčný kolotoč

Workshopy

11:00 – 12:00

Latte Art pro začátečníky

12:15 – 13:15

Chutě a vůně kávy

13:30 – 14:30

Latte Art pro začátečníky

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping?

16:00 – 17:00

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu

Tady šéfují děti! Školička vaření se ŠKODA Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

Pilsner Urquell Tour

Pilsner Urquell přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejné výčepní show…

14:42

Veřejné výčepní show…

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování) a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

změna programu vyhrazena

Brno

25.-26. 5. 2024