Kroměříž

29.-30. 6. 2024


Kroměříž

29.-30. 6. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Pivo Proud

Dobrá pitelnost, menší hořkost a lehká chuť s ovocnými tóny. To je Proud. Nový ležák, který ti nabídne příjemné osvěžení.Čas od času říct ano neplánovaným zážitkům s přáteli, vystoupit z každodenní rutiny a nenechat si ujít momenty, na které díky odvaze je zažít nikdy nezapomeneme. Tomu my říkáme obrátit proud.

Pilsner Urquell

Na náš originál jsme hrdí už od roku 1842. Za jeho chuť vděčíme nejen stále stejnému, unikátnímu postupu vaření piva, ale i těm nejlepším surovinám. Aby pivo skvěle chutnalo, musí svou práci dobře odvést nejen sládkové, ale i výčepní.

Pivovar Theodor

Pivovar Theodor – Velké Těšany je malým rodinným pivovarem o plánovaném výstavu 1200 hl ročně. Pivovar vznikl ve dvoře rodinného domu v malebné vesničce nedaleko Kroměříže.

 

Frisco

Jemně perlivý alkoholický cider s příchutěmi brusinky, jablka a citrónu, ananasu a lemongrass a lesního ovoce. Vyzkoušejte i koktejlové edice Frisco Spritz, Bellini, Mojito,Strawberry Daiquiri a další!

Pivovar Maxmilian

Na Sádkách 2798/9, 767 01 Kroměříž 1

O našem pivu můžeme říct, že je živé, nepasterované, s vyšším obsahem kvasinek, plnější chuti, s vyšší avšak vyváženou hořkostí. Každé pivo u nás je originál, takže v širokém výběru si rozhodně svého favorita najdete.

Selský pivovárek

Havlíčkova 4252/160, Kroměříž

Základem úspěchu je zcela jistě výtečné pivo, jež si najde široký okruh příznivců. Dosažení tohoto cíle je snahou všech pivovarníků a my nejsme výjimkou!

BIRELL

To nejcennější zlato, o jaké usilujeme, je zlatavá barva, kterou dává našemu pivu český ječmen. Když chmel šplhá do výšky, vydává ze sebe to nejlepší. Birell se jako jediné nealkoholické pivo vaří nepřerušeným procesem za přispění unikátních kvasinek Birell.  Kvalitní voda, ječmen upravený ve vlastních sladovnách a žatecký chmel jsou příčinou toho, že chuť Birellu je chuť bez kompromisů.

Kroměříž

29.-30. 6. 2024

Kroměříž