Kroměříž

29.-30. 6. 2024


Kroměříž

29.-30. 6. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

KAFEC

Velké náměstí 42, 767 01 Kroměříž

Každou waflí, kterou upečeme, každou snídaní, kterou připravíme, každou kávou, kterou vám přineseme, se vám snažíme udělat radost a zpříjemnit den. O tom je KAFEC. Příjemnou atmosféru v Kafecu tvoří nejen samotní hosté, ale i baristi a breweři.

Nordbeans

Nordbeans je pražírna výběrové kávy se srdcem v Jizerských horách. Pražírnu v roce 2015 založili bratři Kozlové a od té doby dováží kávu z těch nejzajímavějších koutů celého světa.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

IG coffee roasters

Pečlivě vybraná káva z různých koutů světa. Značka IG coffee roasters vám přináší ta nejlepší výběrová zrna. Hodí se svým pražením zejména na přípravu kávy na filtr.

Pod logem IG coffee roasters poznáte výběrové kávy z nejlepších pěstitelských oblastí světa. Mají jedinečný příběh a nabízí ty nejlepší chuťové zážitky.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Dot coffee roastery

Dot Coffee je pražírna výběrové kávy, která nedělá kompromisy. Náš tým začal žít kávou v roce 2008. Od té doby pro vás denně ladíme každé zrnko kávy do posledního detailu. Tam, kde ostatní končí, my teprve začínáme! Co by nám samotným nechutnalo, to rozhodně nenabízíme vám. Hledáme nové a zajímavé chutě, studujeme původ a dbáme na transparentnost.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Candycane coffee

Naši pražírnu výběrové kávy jsme založili roku 2017 v Praze jako baristé a nadšenci pro kávovou kulturu. Pojďte s námi tohle nadšení sdílet s naší kávou na espresso i filtr. Jsme Candycane coffee a připravíme pro vás kávu sladkou jako cukrátko.

Součástí Coffee Stage ve spolupráci s

Kroměříž

29.-30. 6. 2024

Kroměříž