Pardubice

22.-23. 6. 2024

Pardubice

22.-23. 6. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Amazing company

Husova 1938, 530 03, Pardubice I

Jsme českou rodinnou firmou, která se zavázala nabízet svým klientům vína, která spojují kvalitu s přijatelnou cenou. Vinaře, které zastupujeme, známe osobně a máme s nimi silné osobní vazby. To znamená, že můžeme do vašich sklenic přinést pouze to nejlepší z jejich vinohradů.

Vinné sklepy Kutná Hora

Jiřího z Poděbrad 288, Kutná Hora

Naše rodinné vinařství založil v roce 2002 pan Stanislav Rudolfský. V roce 2005 převzal řízení společnosti jeho syn Lukáš, který ji řídí dodnes. Společnými silami se pustili do obnovování zašlé slávy pěstování révy vinné na Kutnohorsku, jehož tradice sahá do 12. století. Nejvýznamnější odrůdou této oblasti je Rulandské modré, které zde rozšířil císař Karel IV. a kterému se zde i po staletích stále dobře daří. Jsme druhým největším vinařstvím v Čechách.

Pijeme víno

Korunní 1208/74, Prague, Czech Republic

Místo, kde se vaše italské sny stávají skutečností. Pokud jste milovníci kvalitního vína, tak se u nás nezapomeňte zastavit, protože budete naší mile překvapeni!

Vinařství Holakovský

„Jsme malé rodinné vinařství, které najdete v obci Vlkoš nedaleko Kyjova. Vinařství je naší rodinnou tradicí, zálibou i životním posláním.Naše vína jsou typická lehkým zbytkovým cukrem vyvýženým příjemnou kyselinkou.“

Vinařství Vladimír Tetur

Být velkým vinařstvím neznamená být obyčejný, konvenční nebo mainstreamový, jak se někdy nehezky říká. Naopak! Je víc času na výrobu vína ne jedním stylem, ale více způsoby. Vyrábíme mimo jiné i naturální/autentická vína, mezi která patří například Chardonnay Tomala, které je vyrobeno Kachetinskou metodou, což znamená, že víno 10 měsíců leželo na rmutu, dále stejně vyrobené Rulandské modré, Old Style Veltlínské zelené a další.

Sicilské víno GORGHI TONDI

V našem internetovém obchodě najdete velmi kvalitní vína z rodinného sicilského vinařství GORGHI TONDI. Jsme jediný autorizovaný e-shop v České republice s těmito značkovými víny. Příběh o založení a fungování tohoto vinařství najdete na našem blogu. Vína od našeho sicilského dodavatele pečlivě vybíráme, ochutnáváme a věříme, že se při jejich konzumaci v duchu přenesete na slunnou Sicílii.

Weingut WEINWURM

Hauptstraße 65 2181 Dobermannsdorf, Rakousko

Rodinné vinařství WEINWURM se nachází v severovýchodní části Weinviertelu, regionu ovlivněného panonským klimatem. Vinař Georg Weinwurm vede vinařství ve třetí generaci, energicky podporováni ambiciózními členy rodiny a jeho ženou Lisou. Vinice jsou osázeny různými odrůdami v červené a bílé barvě, velká pozornost je věnována i vzácným odrůdám.

Pardubice

22.-23. 6. 2024