Pardubice

22.-23. 6. 2024

Festival již proběhl

Pardubice

22.-23. 6. 2024

Program

Sobota 22. 6. 2024

10:00 - 20:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

11:45 – 12:00

Slavnostní zahájení – náměstkyně primátora Jiřina Klčová

12:00 – 12:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show, asistence: David Musil za HC DYNAMO 

12:45 – 13:00

Vystoupení Adélky Hesové

13:00 – 13:45

Klára Michalová – šéfredaktorka časopisu Prima FRESH a herci seriálu ZOO – Míša Pecháčková, Míša Petřeková, Lucie Černá, Sára Milfajtová, Ludmila Molínová, Ivan Vodochodský, Robík Nosek, Tereza Vodochodská, Tereza Blažková, Adélka Hesová a Kubík Barták

13:45 – 14:00

Vystoupení Adélky Hesové

14:00 – 14:45

Veronika „BESKY“ – vaříme s MLS Pardubického kraje

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich – cooking show

16:00 – 16:45

zvuková zkouška ANNA K. + reprodukovaná hudba

17:00 – 18:00

koncert ANNA K.

18:30 – 19:15

Petr Heneš – cooking show

19:15 – 20:00

reprodukovaná hudba

20:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ powered by Ploom

moderátor Petr Říbal

11:00 – 11:45

HC DYNAMO PARDUBICE – bývalý útočník a hokejový expert David Pospíšil

12:30 – 13:15

Veronika BESKY

14:00 – 14:45

Zástupci legendárních restaurací – Zdeněk Pohlreich za Café Imperial, Petr Heneš za Long Story Short a Richard Bielik za Alcron Restaurant

15:00 – 15:45

Petr Havránek – herec, model a influencer

16:00 – 16:45

Herci seriálu Prima ZOO – Míša Pecháčková, Míša Petřeková, Lucie Černá, Sára Milfajtová, Ludmila Molínová, Ivan Vodochodský, Robík Nosek, Tereza Vodochodská, Tereza Blažková, Adélka Hesová a Kubík Barták

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Regionální kola soutěže Czech Aeropress Championship 2024
V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

Stage

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren – SCA ČR

11:45 – 12:45

Metody zpracování kávy – Anička Marková

13:00 – 14:00

– Ledové receptury s kávou Nespresso – Pavla Marková

14:00 – 15:00

Ochutnávka produktů – Green heads

15:00 – 20:00

Soutěž Czech Aeropress Championship 2024

Workshopy

11:30 – 12:00

Latte Art pro začátečníky – SCA ČR

12:15 – 13:15

Chutě a vůně kávy – SCA ČR

13:30 – 14:30

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu – SCA ČR

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping? – DOT Coffee Roastery

16:00 – 17:00

Chutě a vůně kávy – SCA ČR

17:15 – 18:15

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu – SCA ČR

18:30 – 19:30

Latte Art pro začátečníky – SCA ČR

Tady šéfují děti! Školička vaření se Škoda Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

17:15

Pizza workshop

Pilsner Urquell Tour

Kamion Hladinka od Pilsner Urquell vyráží na svou letní tour a přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejná výčepní show….

14:42

Veřejná výčepní show….

16:42

Veřejná výčepní show….

18:42

Veřejná výčepní show….

Pivní kvíz o ceny – vždy po výčepní show

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování), tisk do pivní pěny a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

Neděle 23. 6. 2024

10:00 - 17:00

*PROGRAM BUDEME PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVAT
Cooking & Music stage

moderátor Petr Vejvoda

10:00

otevření areálu

10:00 – 11:00

reprodukovaná hudba

11:00 – 11:45

Workshop „Krájet jako Chef“ – škola krájení s noži Yaxell

12:00 – 12:45

Veronika „BESKY“ – cooking show

13:00 – 13:45

Pavel Berky – cooking show

14:00 – 14:45

Mirka Van Gils – jak proměnit obyčejný cukr v karamelovou sochu

14:45 – 15:00

Vyhlášení vítěze o nejúspěšnější restauraci Prima FRESH festivalu Pardubice 2024 

15:00 – 15:45

Richard Bielik – Alcron restaurant – cooking show

16:00 – 16:45

reprodukovaná hudba

17:00

konec

Talk Stage „Pod Pokličkou“ by Ploom

moderátor Petr Říbal

11:00 – 11:45

Veronika BESKY

12:15 – 13:00

Mirka van Gils

14:00 – 14:45

Pavel Berky

Coffee Stage ve spolupráci s SCA ČR

Oatly Latte Art jam – vyzkoušejte si malování do kávy mléčnou pěnou a zapojte se do zábavné soutěže pro širokou veřejnost.

V průběhu celého dne workshopy – latte art, domácí příprava kávy, senzorické hřiště, přednášky, talky, cupping.

Stage

10:30 – 11:30

Ochutnávka kávy (cupping) pražíren – SCA ČR

11:45 – 12:45

Senzorické cvičení – Cup Tasters – SCA ČR

13:00 – 14:00

Panelová diskuse: kávová kultura

14:30 – 17:00

Oatly Latte Art mléčný kolotoč

Workshopy

11:30 – 12:00

Latte Art pro začátečníky – Lucie Štarhová

12:15 – 13:15

Chutě a vůně kávy – SCA ČR

13:30 – 14:30

Latte Art pro začátečníky – Lucie Štarhová

14:45 – 15:45

Jak si připravit cupping? – Dos Mundos

16:00 – 17:00

Příprava filtrované kávy pomocí Aeropressu – SCA ČR

Tady šéfují děti! Školička vaření se Škoda Auto

10:30

Pizza workshop

12:15

Škoda keksíky

14:00

Pizza workshop

15:30

Škoda keksíky

Pilsner Urquell Tour

Kamion Hladinka od Pilsner Urquell vyráží na svou letní tour a přiváží svou jedinečnou výčepní show i na Prima Fresh festival. Přijďte nás navštívit!

12:42

Veřejná výčepní show….

14:42

Veřejná výčepní show….

Pivní kvíz o ceny – vždy po výčepní show

Celý den – soukromé školy čepování (vyzkoušejte si všechny 3 styly čepování), tisk do pivní pěny a samozřejmě perfektně načepovaný Pilsner Urquell (máme i nefiltrovaný)

změna programu vyhrazena

Pardubice

22.-23. 6. 2024