Pardubice

22.-23. 6. 2024

Pardubice

22.-23. 6. 2024

Hvězdy našeho gastronomického nebe

To nejlepší z celé ČR naservírované přímo k vám

Pivo Proud

Dobrá pitelnost, menší hořkost a lehká chuť s ovocnými tóny. To je Proud. Nový ležák, který ti nabídne příjemné osvěžení.Čas od času říct ano neplánovaným zážitkům s přáteli, vystoupit z každodenní rutiny a nenechat si ujít momenty, na které díky odvaze je zažít nikdy nezapomeneme. Tomu my říkáme obrátit proud.

Pilsner Urquell

Na náš originál jsme hrdí už od roku 1842. Za jeho chuť vděčíme nejen stále stejnému, unikátnímu postupu vaření piva, ale i těm nejlepším surovinám. Aby pivo skvěle chutnalo, musí svou práci dobře odvést nejen sládkové, ale i výčepní.

Velkorakovský minipivovar

Velkorakovský minipivovar vznikl v roce 2015 jako bláznivý nápad tří kamarádů a zároveň milovníků kvalitního zlatavého moku, kteří si pro zábavu zkoušeli vařit pivo v domácích podmínkách, v hrncích a nádobách. Lákala je představa obnovit pivovar v obci Raková u Konice. I přes nevěřícné, ale přející pohledy manželek a snoubenek se rozhodli založit svůj mikropivovar a nabírat zkušenosti.

V současné době má pivovar ve stálé nabídce piva: Rupert, Rupert Coffee, Medart, Fojt 13 a Karkadé. Pivovar nabízí také nealkoholickou Bezovou limonádu.

Pivovar Beránek

Jsme restaurace a pivovar ve Stěžerách u Hradce Králové. Provozujeme pivovar, restauraci a pořádáme svatby, firemní akce, oslavy a večírky ve velkokapacitním sálu. V letních měsících máme u pivovaru i kiosek s čepovaným pivem, ledovou kávou, zmrzlinou a drobným občerstvením. Pořádáme také venkovní akce s pivem a dobrým jídlem za doprovodu živé hudby.

Frisco

Jemně perlivý alkoholický cider s příchutěmi brusinky, jablka a citrónu, ananasu a lemongrass a lesního ovoce. Vyzkoušejte i koktejlové edice Frisco Spritz, Bellini, Mojito,Strawberry Daiquiri a další!

pivovar Hradecký Klenot

Velké nám. 26, Hradec Králové

Vrátili jsme vaření piva přímo do centra Hradce Králové – od roku 2017 sídlíme v propojeném sklepení tří historických právovárečných domů na Velkém náměstí. Většinu výstavu tvoří tradiční ležáky, doplněné o širokou nabídku dalších pivních druhů od pšeničného pro moderní kyseláče. A vaříme i vlastní nealko pivo. Navštívit můžete též naši restauraci Pivovarské domy či pivovarskou Pivnici, která přímo navazuje na prostory pivovaru.

BIRELL

To nejcennější zlato, o jaké usilujeme, je zlatavá barva, kterou dává našemu pivu český ječmen. Když chmel šplhá do výšky, vydává ze sebe to nejlepší. Birell se jako jediné nealkoholické pivo vaří nepřerušeným procesem za přispění unikátních kvasinek Birell.  Kvalitní voda, ječmen upravený ve vlastních sladovnách a žatecký chmel jsou příčinou toho, že chuť Birellu je chuť bez kompromisů.

Pardubice

22.-23. 6. 2024