Sobota 15. 6. 2019 10:00 - 20:00

Beko Coooking stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

Agáta Prachařová - vaří s výrobky Podravka / zdravý hamburger a lososové ražniči

11:00 – 11:45

Slavnostní zahájení - primátor města Pardubice Ing. Martin Charvát

11:45 – 12:00

Zdeněk Pohlreich - cooking show

12:00 – 12:45

Lukáš Hejlík - vystoupení s Gastromapou / křest knihy

13:00 – 13:45

Roman Vaněk - DOBRODRUŽNÝ SVĚT GASTRONOMIE - mýty, fakta, humor

14:00 – 14:45

Klára Michalová a Michal Kavalčík z TV Prima

15:00 – 15:45

Zdeněk Pohlreich - cooking show

16:00 – 16:45

Lukáš Hejlík - Listování

17:00 – 17:45

Pražský pouťový orchestr

18:00 – 20:00

Konec

20:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Beko Workshop stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:30

Otevření areálu

10:00

Honza Krob - Fine Food Academy

11:30 – 12:00

Petr Stupka - workshop

12:30 – 13:00

Agáta Prachařová - vaří s výrobky Podravka / rychlá kuřecí tortilla

13:30 – 14:00

Zdeněk Pohlreich - workshop

14:30 – 15:00

Lukáš Hejlík - a The Bowls - vystoupení s Gastromapou

15:30 – 16:00

Klára Michalová a Michal Kavalčík z TV Prima

16:30 – 17:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

17:30 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

De Longhi Coffee stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Otevření areálu

10:00

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy

10:20 – 10:30

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

10:30 – 11:00

Velvyslanectví Indonéské republiky v Praze - prezentace pestrosti indonéských káv a místní kultury

11:30 – 12:00

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

12:30 – 13:00

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

13:30 – 14:00

Jaroslav Petrouš - paralympionik, spoluzakladatel KlaPeto n.f., a reprezentant ČR na WBC 2005 - nejen o kávě

14:00 – 14:30

Radek Jaroš - první Čech, který překonal bez kyslíkových přístrojů všechny osmitisícovky světa - nejen o kávě

14:30 – 15:00

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

15:30 – 16:00

Nebiyou Temesgen - o Naty´s Coffee pražené v Addis Abbebě a etiopském kávovém obřadu

16:30 – 17:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

17:00 – 17:10

Reprodukovaná hudba

17:10 – 20:00

Konec

20:00

Haribo Mini Workshop stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

Haribo malý cukrář

11:00 – 12:00

Kouzelník Pan Kravata

12:30 – 13:00

Rio Mare Workshop

13:00 – 14:00

Kouzelník Pan Kravata

14:30 – 15:00

Haribo malý cukrář

15:00 – 16:00

Kouzelník Pan Kravata

16:30 – 17:00

Rio Mare Workshop

17:00 – 18:00

Reprodukovaná hudba

18:00 – 20:00

Konec

20:00

Vinařská zóna

Otevření areálu

10:00

Reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

12:00 – 12:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

15:00 – 15:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

16:00 – 16:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

17:00 – 17:40

Reprodukovaná hudba

17:40 – 20:00

Konec

20:00

Pivní zóna

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

WBAND

11:00 – 19:00

Reprodukovaná hudba

19:00 – 20:00

Konec

20:00

Neděle 16. 6. 2019 10:00 - 17:00

Beko Coooking stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

Honza Krob - Fine Food Academy

11:00 – 11:45

Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru

12:00 – 12:45

Santo Pagana - Rio Mare Cooking show

13:00 – 13:45

Radek David

14:00 – 14:45

Ivan Vodochodský

15:00 – 15:45

Vyhlášení vítězů - ceny předá pan Ing. Václav Kroutil - radní Pardubického kraje

16:00 – 16:30

Konec

17:00
Vysvětlivka: Show bude tlumočena do znakového jazyka.

Beko Workshop stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:30

Otevření areálu

10:00

Petr Ocknecht - hmyz na talíři

11:30 – 12:00

Radek David

12:30 – 13:00

Ivan Vodochodský

13:30 – 14:00

Santo Pagana - Rio Mare Workshop

14:30 – 15:00

Jana Florentýna Zatloukalová - Kuchařka pro dceru

15:30 – 16:00

Reprodukovaná hudba

16:30 – 17:00

Konec

17:00

De Longhi Coffee stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 10:20

Otevření areálu

10:00

Zahájení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan představí program dne a přivítá všechny hosty Školy kávy

10:20 – 10:30

Škola kávy - Roberto Trevisan a Štěpánka Vantuchová Havrlíková - škola přípravy kávy na přístrojích De Longhi

10:30 – 11:00

Nebiyou Temesgen - o Naty´s Coffee pražené v Addis Abbebě a etiopském kávovém obřadu

11:30 – 12:00

Coffee Tasting Sanus life - soutěž pro návštěvníky v degustaci kávy a vody

12:30 – 13:00

Doc. PharmDr. Jozef Augustín, Ph.D. - zaměření na téma - MÝTY O KÁVĚ

13:30 – 14:00

Jaroslav Petrouš - paralympionik, spoluzakladatel KlaPeto n.f., a reprezentant ČR na WBC 2005 - nejen o kávě

14:00 – 14:30

Velvyslanectví Indonéské republiky v Praze - prezentace pestrosti indonéských káv a místní kultury

14:30 – 15:00

Lucie Kršková - historie McCafé, novinky o kávě, produktech a tréninku baristů ve spolupráci s P. Kadeřábkem - zaměřeno na Latte Art

15:30 – 16:00

Ukončení programu Coffee Stage - Roberto Trevisan se rozloučí s hosty Školy kávy

16:00 – 16:10

Reprodukovaná hudba

16:10 – 17:00

Konec

17:00

Haribo Mini Workshop stage

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

Haribo malý cukrář

11:00 – 11:45

Kouzelník Pan Kravata

12:00 – 12:30

Rio Mare Workshop

12:30 – 13:15

Kouzelník Pan Kravata

13:30 – 14:00

Haribo malý cukrář

14:00 – 14:45

Kouzelník Pan Kravata

15:00 – 15:30

Rio Mare Workshop

15:30 – 16:15

Reprodukovaná hudba

16:15 – 17:00

Konec

17:00

Vinařská zóna

Reprodukovaná hudba

10:00 – 12:00

Otevření areálu

10:00

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

12:00 – 12:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

13:00 – 13:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

14:00 – 14:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

15:00 – 15:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

16:00 – 16:40

Řízená degustace vinařství - bude doplněno

16:40 – 17:00

Konec

17:00

Pivní zóna

Reprodukovaná hudba

10:00 – 11:00

Otevření areálu

10:00

WBAND

11:00 – 16:00

Reprodukovaná hudba

16:00 – 17:00

Konec

17:00
loading